Ускршња хуманитарна акција

Ученице 6-2, у сарадњи са школским психологом, реализовале су једну лепу акцију, која је завршена на Ускрс. Магдалена, Миона, Ања, Дејана и њихове другарице желеле су да станаре Дома за децу без родитељског старања „Споменак“ на овај празник обрадују пакетићима.
У складу са могућностима, ученици наше школе су прикупљали новац за куповину пакетића, који су се састојали махом од слаткиша. На велико задовољство свих, прикупљена је значајна количина новца, тако да ће живот 28 деце „Споменка“ бити барем неко време мало слађи.
У понедељак, 13. априла, девојчице су, у пратњи психолога, испоручиле пун аутомобил слаткиша, заједно са ускршњом честитком коју су направиле.
Велико хвала свим ученицима наше школе, који су својим прилогом допринели да се ова акција спроведе. На помоћи захваљујемо и Магдалениној мами.