Izložba likovnih radova učenika Banata

U Gradskoj Biblioteci Pančeva otvorena je 13. izložba radova Likovnog konkursa učenika Banata u organizaciji Regionalnog centra za talente"Mihajlo Pupin".Na konkurs se odazvalo 39 škola,od kojih su 32 osnovne i 7 srednjih škola,sa ukupno više od 600 radova. U tako ozbiljnoj konkurenciji učenik naše škole Vladan Markov osvojio je treće mesto   u konkurenciji osnovnih škola. Pored nagrađenog rada, žiri sastavljen od akademskih umetnika, je odabrao za izlaganje još šest radova učenika naše škole. Istovremeno su u okviru programa centra predstavljeni najuspešniji literarni radovi po izboru žirija za literatne radove. Najuspešniji likovni i literarni radovi će biti publikovani u časopisu čiji je izdavač centar za talente.

izloba2

izloba