Школска спортска такмичења

Упоредо са почетком школске године започела су спортска такмичења у организацији Савеза за школски спорт као и Спортских савеза појединих спортова. На тим такмичењима ученици наше школе су до сада постигли следеће резултате:

У организацији Бадминтон савеза Србије, 1. новембра одржан је школски турнир републичког нивоа у Зрењанину. У категорији ученика 7 и 8 разреда прво место је освојио наш  Стефан Мијатовић , ученик одељења 8/1.

takmicari

У организацији Савеза за школски спорт, 9. новембра је одрђано општинско и окружно првенство у пливању.

Постигнути су следећи резултати наших ученика:

- у категорији ученица 5 и 6 разреда у пливању краул стилом треће место је освојила Јосиповић Маша, ученица одељења 5/4

- у категорији ученика 5 и 6 разреда у пливању краул стилом друго место је освојио Милић Немања, ученик одељења 6/4

- у категорији ученика 5 и 6 разреда у пливању леђним стилом треће место освојио је Рвовић Огњен, ученик одељења 5/4

У наредном периоду одржаће се такмичења у другим спортовима где  очекујемо још успешних резултата наших ученика. Срећно!