Počinje upis budućih prvaka

ПОЗИВ !

Поштовани родитељи будућих првака !

Ускоро почиње упис у први разред основне школе. Позивамо вас да се упознате са нашом школом, кроз директан разговор са учитељицама, директорком и психологом. Припремили смо и електронску презентацију, путем које ћете се упознати са историјом школе, начином рада, њеним карактеристикама и занимљивостима.

• Родитељски састанак у просторијама школе „Васа Живковић“, одржаће се у уторак,15. марта са почетком у 18 часова. Састанак је намењен родитељима деце која похађају вртиће „Бајка“, „Лептирић“ и „Славуј“
  • Родитељски састанак у вртићу „Бубамара“, одржаће се у четвртак, 17. марта са почетком у 17 часова,а намењен је родитељима деце која похађају вртиће „Црвенкапа“ и „Бубамара“

Добродошли !

ОСНОВНА ШКОЛА „ВАСА ЖИВКОВИЋ“ ВАС ОБАВЕШТАВА ДА УАПРИЛУ

ПОЧИЊЕ УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ.

Упис ученика у први разред основне школе за

школску 2016/2017. годину обавезан је за сву децу рођену од

01.03.2009. до 28.02.2010. године.

Евидентирање деце за упис и тестирање, то јест провера спремности деце за полазак у   школу, реализује се у периоду од 01.04.2016. до 30.06.2016. године у нашој школи.

Тестирање деце и проверу спремности за полазак у школу врши психолог школе.

Приликом уписа детета у школу, родитељ је обавезан да школи поднесе следећу документацију:

• извод из матичне књиге рођених (за дете)
  • уверење о извршеном здравственом прегледу детета у Дечијем диспанзеру у Панчеву
  • уверење о завршеном Припремном предшколском програму (које се добија у ПУ „Дечија радост“, Панчево)
  • копије личних докумената родитеља

УКОЛИКО ДЕТЕ ПО МЕСТУ ПРЕБИВАЛИШТА ПРИПАДА

ДРУГОЈ ШКОЛИ,РОДИТЕЉИ ЋЕ ПРИЛИКОМ УПИСА САМО

ПОДНЕТИ МОЛБУ ДА ДЕТЕ БУДЕ УПИСАНО

У ОШ „ВАСА ЖИВКОВИЋ“.

ОЧЕКУЈЕМО ВАС. ДОБРОДОШЛИ !

sliica2