Rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika

Kategorija: Takmičenja
Objavljeno četvrtak, 29 mart 2018
Autor Super User

Nakon održanog okrušnog takmičenja iz stranih jezika odršanog 25. marta 2018.  u našoj školi plasman na republičko takmičenje su ostvarili sledeci učenici

 

Република Србија

МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ,

НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

                                                  ШКОЛСКА УПРАВА ЗРЕЊАНИН

Број: сл.

Датум: 27.3.2018.

23000 Зрењанин

Трг слободе 10

С.К.

 

РЕЗУЛТАТИ

ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

ШК.ГОД.2017/18

УЧЕНИЦИ ПЛАСИРАНИ НА РЕПУБЛИЧКИ НИВО

13.5.2018.

 

ЕНГЛЕСКИЈЕЗИК

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПРВОГ РАЗРЕДА
  Средњобанатски Вујчин Вук „Ђура Јакшић“ Станимировић Татјана 8 30 38 I
  Марков Нађа „Светозар Марковић Тоза“ Елемир Јованов Станислав 8 30 38 I
  Радловачки Лариса ''Жарко Зрењанин'' Кордић Душица 8 29 37 II
  Бањанин Андрија "Др Јован Цвијић" Петканић Маја 6 29 35 II
  Ранђеловић Ивана “Петар Кочић“ Банатски Деспотовац Иванежа Јелена 6 28 34 III
  Филип Соња „Др Александар Сабовљев“ Ечка Вуколић Маринела 8 26 34 III
  Вулетић Марина „Доситеј Обрадовић“ Исаков Филип 7 27 34 III
  Ковачев Ања ,,Свети Сава“ Стајићево Умићевић Дејан 8 26 34 III
  Новаковић Исидора „Петар Петровић Његош ” Марков Љиљана 7 26 33 III
  Олујић Андрија „Петар Петровић Његош ” Марков Љиљана 7 26 33 III
  Емилиа Степанчев ОШ „Јосиф Маринковић“ Нови Бечеј Тамара Ђукић 6 26 32 III
  Јужнобанатски Милица Ружић „Младост“ Вршац Мила Ђуричин 7 31 38 I
  Лена Кужић „Стевица Јовановић“ Панчево Надежда Андрић 8 30 38 I
  Јован Кленовић „Исидора Секулић“ Панчево Борис Кучера 7 31 38 I
  Страхиња Сарафинћан „Паја Маргановић“ Делиблато Зорица Живковић 8 30 38 I
  Селена Гвозденовић „Доситеј Обрадовић“ Омољица Весна Лазић 7 30 37 II
  Лука Петровић „Младост“ Вршац Мила Ђуричин 8 29 37 II
  Лазар Војновић „Ј.Ј.Змај“ Панчево Чедомир Опарница 7 29 36 II
  Милица Милосављевић „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 8 28 36 II
  Самуел Барца „Млада Поколења“ Ковачица Татијана Брезинова 7 29 36 II
  Лидија Мурешан „1.Мај“ Владимировац Катарина Васиљевић 8 27 35 II
  Урош Смуђа „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 8 27 35 II
  Адријан Под „1.Мај“ Владимировац Катарина Васиљевић 7 27 34 III
  Ђурђа Ракочевић „Бора Радић“ Баваниште Маја Владисављев 8 26 34 III
  Бојана Јанош „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 7 27 34 III
  Данијел Мишковић „Моше Пијаде“ Дебељача Тамара Пецикоса 6 28 34 III
  Кристина Ђујић „Душан Јерковић“ Б.Карловац Тамара Масловарић 7 27 34 III
  Наталија Зајовић „Жарко Зрењанин“ Качарево Савка Шакић 7 27 34 III
  Милан Јовић „Жарко Зрењанин“ Б.Н.Село Наташа Давидовић 6 26 32 III
  Марек Хрјешик „Млада Поколења“ Ковачица Татијана Брезинова 6 26 32 III
  Севернобанатски Ана Марија Хорват „ Фејеш Клара „ Кикинда Дубравка Живојин 8 27 35 II
  Александар Селимовић „ Свети Сава „ Кикинда Марија Зивлак 6 26 33 III

 

 

                                                                                                                       ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
    Печи Дуња ''Жарко Зрењанин'' Бјелић Весна 6 27 33 III
  Туцић Сташа ''Жарко Зрењанин'' Бјелић Весна 6 27 33 III
  Мирјана Цвјетић Братство Јединство“ Алибунар Гордана Човић Јовановић 6 31 37 II

                                                                                                                    

 

                                                                                                                           ФРАНЦУСКИЈЕЗИК

 

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
    Бјелогрлић Ана „Петар Петровић Његош ” Зрењанин Куга Светлана 6 28 34 III

 

                                                                                                                       НЕМАЧКИЈЕЗИК

 

 

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
1 Јужнобанатски Роберт Миловановић „Миша Стојковић“ Гај Весна Данилов 8 26 32 III
СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА ''С''
2   Дамиан Вучина „Свети Сава“ Панчево Ана Фодор Поповић 6 31 37 II
3 Луна Поповић „Свети Сава“ Панчево Ана Фодор Поповић 7 29 36 II

Такмичење из страних језика

Kategorija: Takmičenja
Objavljeno četvrtak, 23 februar 2017
Autor Super User

 

 

Обавештавамо Вас да ће се општинско такмичење у знању страних језика одржати у суботу 25. фебруара 2017. године у Основној школи „Васа Живковић“ у Панчеву, Карађорђева 87, са почетком у

14,00 часова (долазак такмичара у 13,30час.) за ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ,

 

16,00 часова (долазак такмичара у 15,30 час.) за РУСКИ, ФРАНЦУСКИ,   НЕМАЧКИ, ИТАЛИЈАНСКИ И ШПАНСКИ ЈЕЗИК.  

 

 

strani jezik - okružno

Kategorija: Takmičenja
Objavljeno četvrtak, 26 mart 2015
Autor Super User

 ОСНОВНА ШКОЛА “ВАСА ЖИВКОВИЋ”    

 П А Н Ч Е В О

Дана: 23.03.2015. године

Е-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.  

Телефон/факс: 013/353-313       013/348-462 
 
 
Обавештавамо Вас да ће се окружно такмичење у знању страних језика одржати у недељу 29. марта 2015. године у Основној школи „Васа Живковић“ у Панчеву, Карађорђева 87, са почетком у 10,00 часова (долазак такмичара у 9,30)  
Молимо учеснике  да  потврде свој долазак  факсом или е-mail - ом.  
Такмичари су у обавези да понесу  ђачку књижицу са фотографијом, ради идентификације и изјаву у прилогу дописа. 
 

Takmičenja i rezultati

Kategorija: Takmičenja
Objavljeno ponedeljak, 29 februar 2016
Autor Super User
У оквиру обележавања Савиндана Месна заједница „Горњи град“ 25. јануара 2016. у 18 часова
организовала је такмичење на коме су ученици говорили своје песме о Светом Сави, а жири је
бирао и ликовне радове на ову тему. Ученици наше школе награђени су пригодним књигама:
Тамара Јеротић за песму коју је написала, Анастасија Несторов и Јелена Жугић за цртеже (све три
из 5-4),
                                                           Ментори: Емилија Милосављевић и Томислав Стошић
     
На књижевном конкурсу „Српске куће“ из Пожаревца Сто младих талената јужнобанатског
округа 2016 изабране су песме Леоноре Краснић (5-2) и Николе Стојинова (5-4). Литерарну секцију
води Емилија Милосављевић, а наши ђаци сваке године добијају место у овој збирци.
 
Школско такмичење из српског језика за пети разред одржано је 24. фебруара. За општинско
такмичење 19. марта у ОШ „Стевица Јовановић“ пласирале су се Ања Рајић, Милица Самуилов,
Анастасија Станић и Анита Јовановић.
    

strani jezik takmičenje-propozicije

Kategorija: Takmičenja
Objavljeno ponedeljak, 23 februar 2015
Autor Super User