strani jezik - okružno

Kategorija: Takmičenja Objavljeno četvrtak, 26 mart 2015 Autor Super User

 ОСНОВНА ШКОЛА “ВАСА ЖИВКОВИЋ”    

 П А Н Ч Е В О

Дана: 23.03.2015. године

Е-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.  

Телефон/факс: 013/353-313       013/348-462 
 
 
Обавештавамо Вас да ће се окружно такмичење у знању страних језика одржати у недељу 29. марта 2015. године у Основној школи „Васа Живковић“ у Панчеву, Карађорђева 87, са почетком у 10,00 часова (долазак такмичара у 9,30)  
Молимо учеснике  да  потврде свој долазак  факсом или е-mail - ом.  
Такмичари су у обавези да понесу  ђачку књижицу са фотографијом, ради идентификације и изјаву у прилогу дописа. 
 
 

Република Србија

МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ,

НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

ШКОЛСКА УПРАВА ЗРЕЊАНИН

Број: сл.

Датум:  9..03.2015.

23000 Зрењанин

Трг слободе 10

        С.К.

РЕЗУЛТАТИ

ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛАУ СТРАНИМ ЈЕЗИЦИМА

ЈУЖНОБАНАТСКИ ОКРУГ

ШК.ГОД.2014/15

УЧЕНИЦИ ПЛАСИРАНИ НА ОКРУЖНИ НИВО

Школа домаћин : ОШ „ Васа Живковић „ Панчево

Датум : 29.03.2015.

 

Енглески  језик

Укупно ученика:  43

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1. Дорис  Пантелић ОШ“Душан Јерковић“ Б.Карловац Бојана Вишнић 35 2
2. Милица Живановић ОШ“Душан Јерковић“ Б.Карловац Бојана Вишнић 32 3
3. Винона Дудок ОШ“Т.Г.Масарик“ Јаношик

Марија Дишпитер

33 3
4. Хераковић Гордана ОШ,,Доситеј Обрадовић'' Бела Црква Бота Петра 38 1
5. Наташа Ленхард ОШ „Млада Поколења“ Ковачица Евка Каркуш 34 3
6. Стефан Николић ОШ „Моша Пијаде“ Дебељача Тамара Пецикоза 33 3
7. Капелан Марина "Вук Караџић" Вршац Арман Данијела 35 2
8. Половина Катарина "Младост" Вршац Марковић Соња 33 3
9.  Јовичић Светислав „ Ј.С. Поповић „ Вршац Кресоја Мирјана 34 3
10. "С" Лазендић Тања "Младост" Вршац Марковић Соња „ С „ 34 3
11. Игњатовић Марко „ Ј.С. Поповић „ Вршац Томић Златко 33 3
12. Максимовић Далибор „ О.П .Радишић „ Вршац Лончар Снежана 35 2
13. Гојков Марија „ П.Јовановић „ Вршац Којић Јелица 32 3
14. Тасић Сања „ П.Јовановић „ Вршац Којић Јелица 34 3
15. Ерцег Вукашин „ Ћ.Јакшић „ Ковин Ана кокора Јелић 33 3
16. Митровић Сара „ Д.Обрадовић „ Опово Дарија Герић 34 3
17. Нећаков Лазар „ Д.Обрадовић „ Опово Дарија Герић 33 3
18. Шимшић Ивана „ Д.Обрадовић „ Опово Дарија Герић 34 3
19. Османи Дајана ИО „Зоран Петровић „ Сакуле – Опово   33 3
20. Ивана Авчинков Јован Јовановић Змај Панчево Маја Марковић 37 2
21. Катарина Демијенко „Бранко Радичевић“Панчево Јелена Халупа 36 2
22. Сара Курељушић Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 36 2
23. Никола Кршанин Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 36 2
24. Душан Цвијетић „Исидора Секулић“ Панчево Борис Кучера 36 2
25. Тара Папић „Стевица Јовановић“ Панчево Александра Еремић 35 2
26. Тамара Галовић „Мирослав Антић Мика“ Панчево Славенка Врховац 35 2
27. Сања Ловрић „Мирослав Антић Мика“ Панчево Славенка Врховац 35 2
28. Ана Рошу Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 34 3
29. Младен Бошков „Свети Сава“ Панчево Нада Петровић 33 3
30. Лука Паулић „Вук Стефановић Караџић“ Старчево Гајане Влаховић 33 3
31. Невена Христов „Стевица Јовановић“ Панчево Александра Еремић 33 3
32. Јован Дончевски „Жарко Зрењанин“ Качарево Савка Шакић 33 3
33. Јелена Маслак „Свети Сава“ Панчево Нада Петровић 33 3
34. Немања Попов „Васа Живковић“ Панчево Зорица Аћамовић 32 3
35. Јулијана Радошевић „Бранко Радичевић“ Панчево Дајана Гргић 32 3
36. Стефан Пап „Васа Живковић“ Панчево Зорица Аћамовић 32 3
37. Александар Динг Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 32 3
38. Константин Бончић Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 32 3
39. Урош Ђоровић „Бранко Радичевић“ Панчево Дајана Гргић 32 3
40. Тијана Јакшић Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 32 3
41. Јелена Лазовић Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 32 3
42. Милош Врачевић „Васа Живковић“ Панчево Зорица Аћамовић 32 3
43. Јована Стојановски Јован Јовановић Змај Панчево Милена Каличанин 32 3

Намачки  језик

Укупно ученика:  4

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1. Кристијан Фриц ОШ „Моша Пијаде“ Дебељача Едит Радатовић 32,5 3
2. Михаиловић Марко Андрија „ Младост „ Вршац Којић Биљана 32 3
3. Коци Кристина „ П.Јовановић „ Вршац Коруј Невена 34 3
4. Константин Бончић „Јован Јовановић Змај“ Панчево Драгана Хаџи-Перић 32 3

Француски језик

Укупно ученика: 1

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1. Лука Паулић „Вук Стефановић Караџић“ Љубомир Амбруш 32 3

 

 

 

Шпански  језик

 

Укупно ученика:  2

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1. Теодора Баба ОШ“Братство и Јединство“ Алибунар Гордана Човић 32 3
2. Анита Дакић „Васа Живковић“ Панчево Татјана Ановић 32 3

Руски језик

 

Укупно ученика:  3

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1. Сава Стојаков Ђорђе Малетић Јасеново Драган Данијела 35 2.
2. Јована Пауновић Ђорђе малетић Јасеново Драган Данијела 32 3
3. Хуђец Катарина Ј Ј Змај Хајдучица Оливера Крстевски 33 3

Италијански језик 

 

Укупно ученика:  6

Ред.бр. Име и презиме ученика Школа Наставник поени ранг
1.

Тамара Ћалић

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 37 2
2.

Ања Јанковски

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 36 2
3.

Дуња Недимовић

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 36 2
4.

Марина Стојић

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 36 2
5.

Лука Милошевић

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 35 2
6.

Анђела Јаворина

ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пландиште Јелена Тадић 34 3

Pogodaka: 616