Rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika

Kategorija: Takmičenja Objavljeno četvrtak, 29 mart 2018 Autor Super User

Nakon održanog okrušnog takmičenja iz stranih jezika odršanog 25. marta 2018.  u našoj školi plasman na republičko takmičenje su ostvarili sledeci učenici

 

Република Србија

МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ,

НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

                                                  ШКОЛСКА УПРАВА ЗРЕЊАНИН

Број: сл.

Датум: 27.3.2018.

23000 Зрењанин

Трг слободе 10

С.К.

 

РЕЗУЛТАТИ

ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

ШК.ГОД.2017/18

УЧЕНИЦИ ПЛАСИРАНИ НА РЕПУБЛИЧКИ НИВО

13.5.2018.

 

ЕНГЛЕСКИЈЕЗИК

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПРВОГ РАЗРЕДА
  Средњобанатски Вујчин Вук „Ђура Јакшић“ Станимировић Татјана 8 30 38 I
  Марков Нађа „Светозар Марковић Тоза“ Елемир Јованов Станислав 8 30 38 I
  Радловачки Лариса ''Жарко Зрењанин'' Кордић Душица 8 29 37 II
  Бањанин Андрија "Др Јован Цвијић" Петканић Маја 6 29 35 II
  Ранђеловић Ивана “Петар Кочић“ Банатски Деспотовац Иванежа Јелена 6 28 34 III
  Филип Соња „Др Александар Сабовљев“ Ечка Вуколић Маринела 8 26 34 III
  Вулетић Марина „Доситеј Обрадовић“ Исаков Филип 7 27 34 III
  Ковачев Ања ,,Свети Сава“ Стајићево Умићевић Дејан 8 26 34 III
  Новаковић Исидора „Петар Петровић Његош ” Марков Љиљана 7 26 33 III
  Олујић Андрија „Петар Петровић Његош ” Марков Љиљана 7 26 33 III
  Емилиа Степанчев ОШ „Јосиф Маринковић“ Нови Бечеј Тамара Ђукић 6 26 32 III
  Јужнобанатски Милица Ружић „Младост“ Вршац Мила Ђуричин 7 31 38 I
  Лена Кужић „Стевица Јовановић“ Панчево Надежда Андрић 8 30 38 I
  Јован Кленовић „Исидора Секулић“ Панчево Борис Кучера 7 31 38 I
  Страхиња Сарафинћан „Паја Маргановић“ Делиблато Зорица Живковић 8 30 38 I
  Селена Гвозденовић „Доситеј Обрадовић“ Омољица Весна Лазић 7 30 37 II
  Лука Петровић „Младост“ Вршац Мила Ђуричин 8 29 37 II
  Лазар Војновић „Ј.Ј.Змај“ Панчево Чедомир Опарница 7 29 36 II
  Милица Милосављевић „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 8 28 36 II
  Самуел Барца „Млада Поколења“ Ковачица Татијана Брезинова 7 29 36 II
  Лидија Мурешан „1.Мај“ Владимировац Катарина Васиљевић 8 27 35 II
  Урош Смуђа „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 8 27 35 II
  Адријан Под „1.Мај“ Владимировац Катарина Васиљевић 7 27 34 III
  Ђурђа Ракочевић „Бора Радић“ Баваниште Маја Владисављев 8 26 34 III
  Бојана Јанош „Ј.С.Поповић“ Вршац Мирјана Кресоја 7 27 34 III
  Данијел Мишковић „Моше Пијаде“ Дебељача Тамара Пецикоса 6 28 34 III
  Кристина Ђујић „Душан Јерковић“ Б.Карловац Тамара Масловарић 7 27 34 III
  Наталија Зајовић „Жарко Зрењанин“ Качарево Савка Шакић 7 27 34 III
  Милан Јовић „Жарко Зрењанин“ Б.Н.Село Наташа Давидовић 6 26 32 III
  Марек Хрјешик „Млада Поколења“ Ковачица Татијана Брезинова 6 26 32 III
  Севернобанатски Ана Марија Хорват „ Фејеш Клара „ Кикинда Дубравка Живојин 8 27 35 II
  Александар Селимовић „ Свети Сава „ Кикинда Марија Зивлак 6 26 33 III

 

 

                                                                                                                       ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
    Печи Дуња ''Жарко Зрењанин'' Бјелић Весна 6 27 33 III
  Туцић Сташа ''Жарко Зрењанин'' Бјелић Весна 6 27 33 III
  Мирјана Цвјетић Братство Јединство“ Алибунар Гордана Човић Јовановић 6 31 37 II

                                                                                                                    

 

                                                                                                                           ФРАНЦУСКИЈЕЗИК

 

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
    Бјелогрлић Ана „Петар Петровић Његош ” Зрењанин Куга Светлана 6 28 34 III

 

                                                                                                                       НЕМАЧКИЈЕЗИК

 

 

Ред.бр. Округ

Име и презиме

ученика

Oсновна школа Предметни наставник Бодови по деловима теста Свега Ранг
  I II    
КАТЕГОРИЈА УЧЕНИКА КОЈИ УЧЕ СТРАНИ ЈЕЗИК ОД ПЕТОГ РАЗРЕДА
1 Јужнобанатски Роберт Миловановић „Миша Стојковић“ Гај Весна Данилов 8 26 32 III
СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА ''С''
2   Дамиан Вучина „Свети Сава“ Панчево Ана Фодор Поповић 6 31 37 II
3 Луна Поповић „Свети Сава“ Панчево Ана Фодор Поповић 7 29 36 II
Pogodaka: 134