Соња Грујић

Kategorija: Zaposleni Objavljeno subota, 07 jun 2014 Autor Super User

Grujic-Sonja

Profesor razredne nastave

Osnovno obrazovanje stekla sam u Alibunaru, Pedagošku akademiju u Vršcu, 1986.god.

visoko obrazovanje 2005. godine, na Učiteljskom fakultetu u Somboru. U radu sa decom provela sam 19 godina, od toga 18 godina radim u Osnovnoj školi „ Vasa Živković “, u Pančevu. Pored rada u nastavi, ucestvovala sam u radu mnogih seminara, u cilju inovacija u nastavi i sticanja permanentnog obrazovanja, kao sto su:

- Aktivno učenje I i II

- Bukvar dečijih prava

- Obrazovanje za demokratiju i gradjanskodruštvo I, II i III

- Reči su prozori ili zidovi

- Modularni program permanentne računarske obuke

- Seminar za pisanje projekata

- Romsko dete i škola

- Izgradnja saveznistva za inkluzivno obrazovanje

- Učionica dobre volje

U svom dugogodišnjem radu, vodila sam razne sekcije i spremala učenike za mnogobrojna takmičenja gde su osvajali visoka mesta: na opštinskom takmicenju iz matematike, sportskim takmicenjima, regionalnom takmičenju iz Nacionalne geografije, kvizu “ Od vrata znanja do putovanja“, „ Četiri jaka četvrtaka“.

Pogodaka: 1993