Драгана Филиповић

Kategorija: Zaposleni Objavljeno subota, 07 jun 2014 Autor Super User

dragana2PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
Rodena 1965 godine u Starčevu.Osnovnu školu završila u Omoljici , a srednju i višu Pedagošku u Beogradu. Diplomirala na univerzitetu u Novom Sadu,Učiteljski fakultet u Somboru 2005 godine. U prosveti zapo- lena 17 godina , a u OŠ „ Vasa Živković„ 16 godina i izvela cetiri generacije ucenika.
RADNO ISKUSTVO :
Radila na odredeno radno vreme u više osnovnih škola :
• Isidora Sekulic – u Pancevu
• Braca Petrov – u Pancevu
• Goce Delcev -u Jabuci
• Moše Pijade - u Ivanovu ( gde sam u madarskim kombinovanim odelenjima predavala srpski jezik kao jezik društvene sredine)
• Sveti Sava – u Pancevu
Učiteljski poziv sam izabrala u ranom detinstvu . Volim decu i svaki dan proveden u njihovom društvu je poseban , dinamican, drugaciji , a svaka generacija ucenika je novi izazov za mene.
Aktivan sam clan Udruženja ucitelja Pancevo i ucesnik mnogobrojnih akcija u njihovoj organizaciji.

Pogodaka: 1604